Daha hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapma imkanı sağlayan e-ticaret sitemiz BİDOLURAF.com, kaliteyi ve güvenceyi ayaklarına getirmektedir.  THEM Bilgi Teknolojileri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi tarafından kurulan sitemizde aradığınız tüm hırdavat ürünlerini tek bir kategoride bulabilirsiniz.  

Elektrikli ev aletlerinden bahçe ürünlerine, yapı kimyasallarından iş teknik ürünlerine kadar geniş ürün yelpazemizle ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız, uzman ekip kadromuzla birlikte siparişleriniz titizlikle hazırlanarak direkt kargoya verilmektedir.  E-ticaret sektöründe hırdavat ürünlerinde Türkiye’nin birincil tedarikçisi konumunda olan sitemizde dünyaca ünlü markaları bir arada bulabilirsiniz. 

10.000 m2 depo alanımız, mevcut stoklarımızla siparişlerinizi kolayca oluşturabilir keyifli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Sipariş ödemelerinde sunduğumuz imkanlar neticesinde bidoluraf.com platformumuzda yer alan piyasanın en kaliteli en uygun ürünlerinin sahibi olabilirsiniz.